| Alkategória | 01. RSC-T Sets |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Szett (2) |
| Tömeg / egység | 0,3kg |
| Anyag | Horganyzott acél, PP mag |
| Hossz | 5000mm |
| Vastagság | 2,4mm |
| Termékcsalád | a 003 |
| Max. kapusúly | 75kg |
| Max. teljesítmény | Door height in RSC-T 2.0: 2000-2125mm |
| Jelölés | K24-....TS FF |
| Műszaki leírás | Méretre vágott kábel melynek vége bujtatóval és szorítóval szerelt. Az RSC-T rendszerű húzórugós kapuk TST2PL/R konzoljára szerelhető. |