| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,04kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 39,5mm |
| Szélesség | 24mm |
| Termékcsalád | 21 Cable pulleys |
| Belső átmérő | 11,2mm |
| Max. kábelátmérő | 2,4mm |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | A kábelszorítót az RSC-T rendszerű kapuk alsó görgőjére kell szerelni, így rögzíthető és vezethető a húzórugó duplán szerelt kábele. Olvassa el útmutatónkat a Letöltések menüpont alatt. |