| IND/RES | MINDKETTŐ |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,74kg |
| Anyag | PVC, TPE |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 29mm |
| Hossz | 5000mm |
| Szélesség | 30mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Kereskedelmi megnevezés | for 915VL |
| Műszaki leírás | Replaces 1088N side seal. Improved design for easier mounting on the 915VL profile. |