| Alkategória | 03. Függőleges vasalat szett / RSCVL |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 13,52kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2435mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Jelölés | RSCVL..Z FF |
| Műszaki leírás | Pre-assembled, riveted, vertical track set consists of vertical angle (915VL) and open C track (215V). Add side seal 1088, 1088T or 1088TF for optimum isolation. |