| IND/RES | RES |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 12,34kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, horizontal set (L+R), straight, OPH 2250mm |
| Műszaki leírás | Double horizontal track 215V of which the upper track runs straight to the wall, without a curve. Use 215G300A0 for the bottom curve. Apply for torsion springs in rear and tension spring system. |