| IND/RES | RES |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 13,16kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, horizontal set (L+R), alu curve, OPH 2500mm |
| Műszaki leírás | Double horizontal track 215V for a 215FHR/L aluminum top curve with roller lock-up. Use 215G300A0 for the bottom curve. Apply for torsion springs in front, torsion springs in rear and tension springs. |