| Alkategória | 13. Burkolat |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,7kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 46mm |
| Termékcsalád | a 127 |
| Max. kapusúly | 165kg |
| Jelölés | FF CRW |
| Kereskedelmi megnevezés | PA |
| Műszaki leírás | A szerelést úgy végezzük, hogy átvágjuk a bekötő szögvasakat (CR2CL/R) és felszerelünk egy 215V sínhosszt pontosan méretre vágva. A sínt a CRW konzolhoz rögzítjük a beépített csavarral és acél rögzítő lemezzel. |