| Alkategória | 01. Függőleges szögprofil 1,5mm |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,68kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 62mm |
| Hossz | 2397mm |
| Szélesség | 90mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 004 |
| Műszaki leírás | A 62mm-es oldalon 9x25mm-es nyújtott furatokkal van ellátva 300mm-enként. A 90mm-es oldal mindkét végén 3 egyenként 9x25mm-es nyújtott furat található. A szögprofil 1085-ös, 1094-40-es gumitömítéssel szerelhető. Kérésre egyéb méreteket is legyártunk. |