| Alkategória | 08. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 5,72kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 4500mm |
| Szélesség | 48,5mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 088 |
| Műszaki leírás | 50mm-ként ovális lyukkal ellátott, melyek mérete 8,5x25mm. A 48SU az 50SU-ba csúsztatható, így könnyedén szabályozható a hosszúsága. |