| Alkategória | 08. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 125 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,17kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 45mm |
| Szélesség | 200mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 085 |
| Műszaki leírás | 48SU és 50SU profilok felfüggesztésére használható. 8,5mm-es kerek és 8,5x25mm-es ovális lyukakkal. Az oldalsó bevágásoknál könnyen behajtható a kívánt formára. |