| Alkategória | 02. Ipari - NL |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,7kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 75,5mm |
| Termékcsalád | 07 Cable drums |
| Belső átmérő | 25,5mm |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 341kg |
| Külső átmérő | 123mm |
| Biztonsági menet | 2 |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | A kábel aluminium kábelvéggel ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető, vagy a dobon átvezethető és üreges fejű csavarral rögzíthető. Így a kábelhossz könnyen állítható. A dob a tengelyhez rögzített, kulccsal egy üreges M8-as csavarral. |