| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,81kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 90mm |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 60mm |
| Termékcsalád | a 037 |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Továbbfejlesztett csapózár. Tökéletes illeszkedés minden RSC(-T) rendszerhez megnövelt befogadónyílással. Kombinálja 650-szériájú zárakkal és rúddal. |
| Műszaki leírás | A garázskapukra jelenleg érvényben lévő CE szabályozás miatt új, CE kompatibilis csapózárat fejlesztettünk ki. Rugós működés, ujjvédelem, előszerelve a könnyebb beszerelésért. |