| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,01kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 63mm |
| Szélesség | 44mm |
| Termékcsalád | a 029 |
| Belső átmérő | 14,5mm |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | Növeli a kapu biztonságát. Megakadályozza az ujjak becsípődését. |