| Alkategória | 08. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,66kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 4500mm |
| Szélesség | 50mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 093 |
| Műszaki leírás | Provided each 50mm with slotted holes 8.5x25mm at wide flange. 1 small flange slotted holes 8.5x25mm located each 300mm. 48SU can slide into 50SU. Coupling strip 1025-200 for quick construction. Or use with paro clamp plates. |