| Alkategória | 08. Szélsõ, Ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 150 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,12kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Kereskedelmi megnevezés | Minden 70mm-es köztes zsanérral használható |
| Műszaki leírás | Csendes görgőtartó tendem görgőkhöz. A műanyag betétnek köszönhetően az acél alkatrészek nem érintkeznek, így a görgő a kapu működése közben gyakorlatilag nem ad ki hangot. |