| Alkategória | 04. Közbensõ zsanér, Ipari |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,14kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 75mm |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 028§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Műszaki leírás | Part of Value Pack Speed. |