| Alkategória | 06. Szélsõ, Epco |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,3kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 074 |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelmárka | Epco |
| Jelölés | 422R304 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | base, W=70mm |
| Műszaki leírás | + 447-304 + 2 x 1062B-RVS/1062M-RVS |