| Alkategória | 05. Szélsõ, Metecno etc. |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,39kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 051§ |
| Középponti távolság | 40mm |
| Panelmárka | Metecno / Tecsedo / Marcegaglia / Italpannelli |
| Jelölés | 424CZNW10R |
| Kereskedelmi megnevezés | RAL 9016. complete, W = 60mm, 11mm roller shaft |