| Alkategória | 05. Szélsõ, Metecno etc. |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,28kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 045§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelmárka | Metecno / Italpannelli |
| Jelölés | 420RZN10R |
| Kereskedelmi megnevezés | base, Metecno, Italpannell etc. |
| Műszaki leírás | Complete this base with slide 450SZ and 2x 1062M/1062B bolt/nut. |