| Alkategória | 05. Szimpla (M), Metecno |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Hossz | 500mm |
| Szélesség | 77mm |
| Vastagság | 1mm |
| Termékcsalád | a 054 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Horganyzott | Igen |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Panelvastagság | 40mm |
| Műszaki leírás | A végzár alakja megegyezik a Metecno újbecsípődés ellen védett panelek alakjával. |