| Alkategória | 05. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,68kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 65mm |
| Hossz | 20mm |
| Szélesség | 125mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 044 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 105mm |
| Belső átmérő | 51mm |
| Kereskedelmi megnevezés | Replaces 325. Includes pre-mounted bolts! |
| Műszaki leírás | Support bearing in bearing plate. |