| Alkategória | 01. Szélsõ |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 6 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,127kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 280,5mm |
| Hossz | 210mm |
| Szélesség | 209mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 152mm |
| Belső átmérő | 51mm |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Kereskedelmi megnevezés | Easy installation! |
| Műszaki leírás | Újfajta kialakítású csapágytartó lemez, különböző lyukkiosztással a különböző láncos csörlőkhöz. 300PB univerzális motortartó konzol csatlakoztatható. A rugótörés védelem és 300SB számára kialakítás a belső felületen. |