| Alkategória | 05. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,639kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 132mm |
| Szélesség | 164mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 043 |
| Horganyzott | Igen |
| Belső átmérő | 51mm |
| Jelölés | 300SB FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Easy installation! |
| Műszaki leírás | Support bracket for springs. Combine with USA-A and USA-B. Use with bearing plates 3111F, 3127F and 3152F. |