| Alkategória | 04. 2G |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,16kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 608mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 020 |
| Belső átmérő | 380mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Műszaki leírás | Az egyik vég 2 kerek lyukkal ellátott, melynek átmérője 7mm, a másik végén egy ovális és egy kerek lyuk található. Az ív vége 100mm hosszú egyenesben végződik. A megadott hossz mm-ben értendő az ív előtti részre. ISC bolted |