| Alkategória | 01. Rosdamentes acél |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,48kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 330mm |
| Termékcsalád | a 003 |
| Panelvastagság | 38mm - 42mm |
| Kereskedelmi megnevezés | round 330mm, panel 38-42mm |
| Műszaki leírás | High end double glass window for garage doors. Screw fixation. Supplied incl manual, cutting mould, smoothening brush, all in one box. |