| Alkategória | 05. Szélsõ - others |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (50m) |
| Tömeg / egység | 9,5kg |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 27mm |
| Szélesség | 10mm |
| Termékcsalád | a 073 |
| Műszaki leírás | Azon ügyfeleink részére, akik nem használják a jól ismert FF vertikális vasalatokat (9VB, 915VB) bemutatjuk az új típusú oldalsó gumiprofilunkat. |