| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 75 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,9kg |
| Anyag | PVC |
| Szín | Szürke |
| Hossz | 3000mm |
| Szélesség | 119mm |
| Termékcsalád | a 110 |
| Belső átmérő | 27mm |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | A 1078PVC-3000-től eltérően ez a rugótöltelék csak 1" tengelyekhez használható. A kisebb lyukátmérő halkabb rugóműködést eredményez. |