| Alkategória | 06. Zárszerkezet SafeStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 3,1kg |
| Anyag | Alumínium, műanyag, acél |
| Termékcsalád | a 097§ |
| Max. nyitásszélesség | 1135mm |
| Panelvastagság | 40mm |
| Jelölés | FF logo |
| Kereskedelmi megnevezés | Replaces 1034PBIN. |
| Műszaki leírás | 1034PBIN belső pánikzár. 1033B távtartóval szerelhető. |