Kapocslemez, levehető
galvanizált, 25x53x7mm
| IND/RES | MINDKETTŐ |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,05kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 47mm |
| Szélesség | 25mm |
| Vastagság | 5mm |
| Termékcsalád | a 089§ |
| Max. nyomaték | 23Nm |
| Jelölés | 1026PF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of ISC industrial hardware, preinstalled bolt M8x20mm |
| Műszaki leírás | Könnyen felszerelhető az 5C és 215C profilokra. Nincs többé vesződség, ha a vasalat rögzítése után még szerelni kell. Könnyen beakasztható. A kialakításának |