| sous-catégorie | 02. Intermédiaire, Epco |
|---|---|
| Industriel / Résidentiel | Les deux |
| Emballage complet | 100 |
| Unité | Pièce (1) |
| Poids / Unité | 0,12kg |
| Matériel | Acier galvanisé |
| Couleur | Blanc |
| Largeur | 70mm |
| Épaisseur | 2mm |
| Gamme de produit | a 016 |
| Entre-axe | 45mm |
| Marque panneau | Epco |
| Marquage | 422HZW FF |
| Description commerciale | RAL9016. |
| description technique | Number of rows of intermediate hinges, depending on door width: w<2749mm = 1 row, w<3999mm = 2 rows, w<4999mm = 3 rows, w<5999mm = 4 rows, w<6999mm = 5 rows, w<7999mm = 6 rows, w<8999mm = 7 rows. |