| Podkategoria | 04. Środkowe, Zestaway |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 100 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,10kg |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 70mm |
| Grubość | 2mm |
| Rodzina produktów | a 103§ |
| Odległość do osi otworu | 45mm |
| Opis techniczny | zastępuje 450H304 |