| Podkategoria | 03. Środkowe, Kingspan |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 100 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,12kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Szerokość | 70mm |
| Rodzina produktów | a 103§ |
| Marka paneli | Kingspan |
| Opis handlowy | intermediate hinge, 40mm Kingspan, w=70mm |
| Opis techniczny | New design with improved quality and appearance |