| Podkategoria | 07. Boczne, Kingspan |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 50 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,14kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Szerokość | 60mm |
| Rodzina produktów | a 103§ |
| Marka paneli | Kingspan |
| Opis handlowy | side hinge, tandem, 40mm Kingspan, w=60mm |
| Opis techniczny | New design with improved quality and appearance |