| Podkategoria | 06. Boczne, Epco |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 50 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,23kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Szerokość | 60mm |
| Rodzina produktów | a 103§ |
| Marka paneli | Epco |
| Opis handlowy | base, W=60mm |
| Opis techniczny | Base of hinge. To be completed with 423SZ slide and 1062M/1062B bolt/nut |