| PRZEM/MIESZK | Obie |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 3000 |
| Jednostka | Szt. (100) |
| Masa / Jednostka | 0,05kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 16mm |
| Szerokość | 15mm |
| Maks. moment obrotowy | 13Nm |
| Opis handlowy | Hinge connection solution |
| Opis techniczny | It eliminates the need for traditional bolt/nut assembly, ensuring faster installation, fewer components and a stable, repeatable result. Fast installation, fewer loose parts, high reliability |