| Podkategoria | 02. Nieregulowane |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | RES |
| Ilość w opakowaniu | 25 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,26kg |
| Materiał | Aluminium |
| Wysokość | 51,6mm |
| Długość | 75mm |
| Szerokość | 45,3mm |
| Rodzina produktów | a 004 |
| Możliwość regulacji | Nie |
| Średnica wewnętrzna | 26mm |
| Rowek klinowy | Tak |
| Maks. moment obrotowy | 290Nm |
| Rozmiar wału | 1" |
| Oznaczenie | 708S75 FF |
| Opis techniczny | Do połączenia ze sobą wałków 1". Zestaw zawiera 2 śruby/nakrętki M8 |