| Podkategoria | 03. Inne |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | RES |
| Ilość w opakowaniu | 50 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,2kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Wysokość | 83mm |
| Długość | 106mm |
| Szerokość | 41mm |
| Rodzina produktów | 24 Cable pulleys |
| Lewo / Prawo | Lewo |
| Oznaczenie | RX60L FF |
| Opis handlowy | Nowa wersja |
| Opis techniczny | Osłona kółka pośredniego zabezpiecza linę przed zsunięciem się z kółka pośredniego naszego systemu RES-X ze sprężynami z tyłu. |