| Podkategoria | Sensors and safety |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 1 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,039kg |
| Materiał | PCW |
| Wysokość | 29mm |
| Długość | 39mm |
| Szerokość | 21mm |
| Rodzina produktów | a 074 |
| Oznaczenie | Witt |
| Opis techniczny | Do ochrony mechanicznej optosensorów w trakcie najazdu bramy na podłoże |