| Podkategoria | Mieszkaniowyl akcesoria |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | Obie |
| Ilość w opakowaniu | 10 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 1,6kg |
| Materiał | Alunox |
| Długość | 40mm |
| Szerokość | 20mm |
| Rodzina produktów | a 055 |
| Opis handlowy | L=3000mm |
| Opis techniczny | Dekoracyjny profil montowany na nadprożu bramy zawiera wysokiej jakości lampy LED. Zestaw zawiera zasilacz 240V i 2x2m przewodu podłączeniowego. Element ten można docinać na wymiar. |