| Podkategoria | 08. Boczne, Zestaway |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 150 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,12kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Grubość | 2,5mm |
| Rodzina produktów | a 103§ |
| Odległość do osi otworu | 45mm |
| Opis handlowy | applicable with all 70mm intermediate hinges |
| Opis techniczny | Low noise roller holder for tandem rollers. The plastic bush avoids steel on steel contact and thereby minimizes the sound produced by the roller. Part of Value Pack Speed. |