| Podkategoria | 02. Inne |
|---|---|
| PRZEM/MIESZK | IND |
| Ilość w opakowaniu | 50 |
| Jednostka | Szt. (1) |
| Masa / Jednostka | 0,33kg |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Wysokość | 38mm |
| Długość | 163mm |
| Szerokość | 50mm |
| Grubość | 4mm |
| Rodzina produktów | a 019 |
| Opis techniczny | Służy do mocowania profila zamkniętego do podpory trójkątnej lub innej podstawy. Zestaw sprężyn mocowany jest na profilu. |