| Subcategorie | 03. ISC bolted tracks |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 50 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,373 kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Lengte | 210mm |
| Breedte | 105mm |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 012§ |
| Railbreedte | 2" |
| Markering | 870VXLH FF + wedge indicator |
| Commerciële omschrijving | Part of ISC bolted tracks, for 40-80mm panels |
| Technische omschrijving | ISC railsets worden geïnstalleerd met een vaste wig voor de boven- en onderkant. Zie technisch handboek voor details. Gebruik deze plaat voor wigmaten 181-210mm. De plaat heeft een wigindicator voor gemakkelijke montage! |