| Subcategorie | 03. ISC bolted tracks |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 125 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,153 kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Lengte | 170mm |
| Breedte | 60mm |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 008§ |
| Railbreedte | 2" |
| Markering | 870H17 FF |
| Commerciële omschrijving | Part of ISC bolted tracks, for 40-80mm panels |
| Technische omschrijving | ISC railsets worden geïnstalleerd met een vaste wig voor de boven- en onderkant. Zie technisch handboek voor details. Gebruik deze plaat voor wigmaten 161-180mm. |