| Subcategorie | 02. Verzinkt |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Volle verpakking | 125 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,15kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Lengte | 80mm |
| Breedte | 60mm |
| Dikte | 1,5mm |
| Productfamilie | a 014 |
| Binnen diameter | 7mm |
| Technische omschrijving | Voorzien van 2 gaten rond 7 mm en een 5 mm verzetje op 33 mm vanaf onderkant. Hierdoor geschikt voor assemblage van dubbele horizontale rails zonder versteviging, garage deuren. |