| Subcategorie | 05. 2H |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 50 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 6kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Lengte | 4000mm |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 037 |
| Binnen diameter | 380mm |
| Railbreedte | 2" |
| Technische omschrijving | Een uiteinde is voorzien van 2 gaten rond 7 mm, andere uiteinde is voorzien van sleufgat en rond gat. Opgegeven lengte is lengte in mm van de rails vóór het buigen. |