| Subcategorie | 04. 2G |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 50 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,89kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 025§ |
| Binnen diameter | 380mm |
| Railbreedte | 2" |
| Commerciële omschrijving | Part of ISC Industrial |
| Technische omschrijving | Een uiteinde is voorzien van 2 sleufgaten 16x9mm. Beide uiteinden hebben een recht stuk van 150mm. ISC bolted |