| Subcategorie | 03. 2F |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 50 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 5,25kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Lengte | 3500mm |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 011 |
| Binnen diameter | 380mm |
| Railbreedte | 2" |
| Technische omschrijving | Beide uiteinden voorzien van 2 gaten rond 7 mm. Eind van de bocht is recht gedeelte van ca. 250 mm. De opgegeven lengte is lengte in mm van rails vóór buigen. |