| Subcategorie | 07. Zijscharnier, Kingspan |
|---|---|
| IND/RES | Beide |
| Volle verpakking | 50 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,30kg |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Breedte | 70mm |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 091 |
| Hartmaat | 45mm |
| Paneelmerk | Kingspan |
| Markering | FF |
| Commerciële omschrijving | base, 11mm roller shaft |