| Subcategorie | 07. Zijscharnier, Kingspan |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Volle verpakking | 100 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,24kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Breedte | 60mm |
| Dikte | 2mm |
| Productfamilie | a 082 |
| Hartmaat | 45mm |
| Paneelmerk | Kingspan |
| Commerciële omschrijving | 10mm verhoogd bovenblad, Kingspan panelen |
| Technische omschrijving | Nieuw ontwerp met verbeterde kwaliteit en uiterlijk |