| Subcategorie | 02. KabelSet |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Volle verpakking | 10 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,32kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal, PP-kern |
| Lengte | 5414mm |
| Dikte | 3mm |
| Productfamilie | a 017 |
| Max. deurgewicht | 163kg |
| Technische omschrijving | Kabel wordt op maat gemaakt en geassembleerd met eind punt en kabelklem. |